Kotwica
Wojciech Kliś

Jestem doradcą podatkowym oraz prawnikiem. Prawem podatkowym zajmuję się od 2016 r. Moja działalność obejmuje zarówno podatki dochodowe (szczególnie podatek dochodowym od osób prawnych), jak i VAT. Współpracuję z czołowymi kancelariami podatkowymi wskazywanymi m.in. w rankingach Legal 500, oraz doradcami podatkowymi rekomendowanymi w ogólnopolskich rankingach.

Wojciech Kliś

Poznajmy się

Wspieram podatników jako pełnomocnik w ramach kontroli celno-skarbowych, podatkowych jak również postępowań w zakresie m.in. odpowiedzialności członków zarządu, podatku od nieruchomości, wyłudzeń VAT. W moim portfolio znajdują się m.in. reprezentacja podatników w kontroli celno-skarbowej dotyczącej wynagrodzeń dyrektorskich w wysokości ponad 9 milionów złotych. Na swoim koncie mam również skuteczne wspieranie podatników w zakresie zwrotów VAT.

Prowadzę również działalność szkoleniową i autorską. Jestem trenerem w zakresie podatków (kursy na doradcę podatkowego, szkolenia tematyczne dla księgowych). Współpracuję również z czołowym wydawnictwem Wolters Kluwer Polska oraz jestem aktywnym komentatorem m.in. w Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej oraz serwisie prawo.pl.

Jonasz Maczyński

Pan Wojciech jest niezwykle zainteresowany pomaganiem klientowi w jego potrzebach.

Michał Wojciechowski

Profesjonalne podejście do klienta. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Kacper Sulikowski

Profesjonalizm na każdym etapie współpracy - serdecznie polecam!

Andrzej Hoffmann

Jestem bardzo zadowolony – terminowa i profesjonalna obsługa.

Julianna Antczak

Polecamy. Obsługa bez zarzutu. Nieco długi czas oczekiwania ale było warto – wygrana interpretacja.

Maciej Cholewiński

Pan Wojtek to profesjonalista pod każdym względem. Polecam kontakt każdemu kto poszukuje uczciwego doradcy na poziomie.

Pola Kapusta

Pan Wojciech bardzo pomógł w kwestii zmiany rezydencji podatkowej i dalszego prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, serdecznie polecam.