Wojciech Kliś
Podpis

Doradca podatkowy i prawnik.

Prawem podatkowym zajmuje się od 2016 r. Moja działalność obejmuje zarówno podatki dochodowe (szczególnie podatek dochodowym od osób prawnych), jak i VAT. Współpracuję z czołowymi kancelariami podatkowymi wskazywanymi m. in w rankingach Legal 500 oraz doradcami podatkowymi rekomendowanymi w ogólnopolskich rankingach.

Sprawdź co piszą o mnie klienci na Google Reviews.

Wspieram podatników jako pełmonocnik w ramach kontroli celno-skarbowych, podatkowych jak również postępowań w zakresie m. in odpowiedzialności członków zarządu, podatku od nieruchomości, wyłudzeń VAT. W moim portfolio znajdują się m. in reprezentacja podatników w kontroli celno-skarbowej dotyczącej wynagrodzeń dyrektorskich w wysokości ponad 9 milionów złotych. Na swoim koncie mam również skuteczne wspieranie podatników w zakresie zwrotów VAT.

Prowadzę równie działalność szkoleniową i autorską. Jestem trenerem w zakresie podatków (kursy na doradcę podatkowego, szkolenia tematyczne dla księgowych). Współpracuję również z wydawnictwem Wolters Kluwer Polska oraz jestem aktywnym komentatorem m. in w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz serwiesie prawo.pl

Kotwica